Марік

Прессекретар Путіна заразився коронавірусом

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заразився коронавірусом. Про це він повідомив рос.ЗМІ.

Наразі Пєсков перебуває у лікарні.

Його дружина Тетяна Навка також захворіла, її госпіталізували.

Пєсков наголосив, що особисто контактував з президентом РФ Володимиром Путіним більше місяця назад.

Журналісти кремлівського пулу повідомляють, що останній раз Пєсков з’являвся на публіці 30 квітня, коли про захворювання Covid-19 оголосив прем’єр-міністр Михайло Мішустін.

Як повідомлялось, Росія обігнала Іспанію та вийшла на друге місце за кількістю хворих на коронавірус. За минулу добу в Росії коронавірус виявили у 10 899 осіб. Загалом за час пандемії – 232 243 людини захворіло.

Напередодні президент РФ Путін заявив про завершення періоду неробочих днів, незважаючи на зростання захворюваності коронавірусом. Режим самоізоляції збережеться для людей старше 65 років і людей з хронічними захворюваннями. 

За матеріалами ГЛАВКОМУ

Радимо вам подивитись відео:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.