Думка

“Зеленському і хотілося б розвернути все на 180 градусів. Але це уже не можливо.” Нардеп назвав особисту трагедію Президента

Особистою трагедією Зеленського є те, що він змушений триматися в межах політики, яку побудував Порошенко. Рух до ЄС і НАТО, децентралізація, побудова української церкви, війна за ментальну та фізичну незалежність від Росії ― це історичні та далекосяжні речі. Це стратегічний напрямок, закладений Порошенком. Можливо, Зеленському і хотілося б розвернути все на 180 градусів. Але це уже не можливо.

Тому, я лишаюся оптимістом навіть в часи найбільшої зради. Зеленський може створити умови для реваншу, але він не пройде. Зеленський може загравати з Росією, але європейський напрямок безальтернативний. Зеленський може валити державу, але не знищити до кінця.

Рекомендую зараз перечитати передвиборчі програми кандидата в президенти Порошенка у 2014 році і кандидата в президенти Зеленського у 2019 році. Пройдіться по тексту і порахуйте скільки з цих обіцянок виконав один і скільки інший. Так, щоб без обмовок і по чесному, Зеленський не виконав жодної обіцянки! Жодної! Натомість, Порошенко в складних умовах не тільки виконав значну їх кількість, але й визначив стратегічний розвиток країни на роки вперед.

Той, хто грав президента, ніколи не зможе порівнятися зі справжнім президентом. Зеленський приречений постійно порівнювати себе з Порошенком і постійно програвати. Саме тому увесь негатив його оточення спрямований проти нашої політичної сили. Саме в нас вони бачать єдину непримиренну опозицію. І саме в нас вони бачать потенційну загрозу їх владі. І правильно роблять.

Тримаємо стрій, друзі!

Олексій Гончаренко

Рекомендуємо до перегляду: Дні пам’яті жертв політичних репресій – це шана тим людям, які були закопані в цю святу землю.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button