Марік

«Журналіст: Чи не жалкуєте ви, що пішли в Президенти? − Президент: Народ мене обрав. І жалкувати чи не жалкувати про це може тільки народ України».

Як думаєте, за кого він тримає українців?

Топ-6 цитат Зеленського з його пресконференції.

1. Українські зарплати не жебрацькі: «Люди, які отримують десь 5-6 тисяч гривень – їх ЮНІСЕФ вважає бідними. Це не зовсім адекватна інформація. Так, це дуже маленька зарплата, як порівняти з європейськими та американськими. У них 250 доларів − це мізер, у нас це теж мало, але не бідність».

2. Підвищувати пенсії можна не всім: «У нас 12 мільйонів пенсіонерів у країні, як 2-3 невеликі країни Європи. Дуже складно підвищити пенсії всім. Ми багато грошей винні. Україна − країна бідна, яка повинна виплачувати щороку мільярди доларів».

3. Тарифи зменшені: «Є факти. Якщо ви сьогодні берете платіжку, платіжка в цілому зменшена. Це факт, 100%-ий, хто б що не писав… платіжка менша для людей. Платіжка зменшилась, це є правда».

4. Ніякого кумівства у кадрових призначеннях: «Жодного кума чи військового друга я не призначив. Пан Єрмак не є моїм кумом, він є моєю довіреною особою, я йому довіряю».

5. Обіцянка-цяцянка: «Журналіст: Ви говорили, що йдете на один термін. Ви передумали? − Президент: Щиро? Однієї каденції не вистачить… Я йшов на один термін, як і казав. Але якщо буде велика підтримка народу України, я зможу про це (другий термін) думати…»

6. Не треба скиглити: «Журналіст: Чи не жалкуєте ви, що пішли в Президенти? − Президент: Народ мене обрав. І жалкувати чи не жалкувати про це може тільки народ України».

За матеріалами сторінки Юлії Тимошенко

Також рекомендуємо подивитись відео:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.