Марік

“Всі роки незалежності у нашій, українській, владі не вистачало сміливості сказати Росії “ні”.”-Ліза Богуцька

Сьогодні на робочій групі по адміністративному поділу Криму піднімалося питання про ліквідацію окремої адміністративної одиниці державного значення, міста Севастополя.

Не просто підтримую цю ідею, а наполягаю на ній. Справа в тому, що всі роки незалежності у нашій, українській, владі не вистачало сміливості сказати Росії “ні”. Севастополь, як військово-морська база РФ (за договором сторін) виділявся в окрему адмін одиницю, і вважався окремим 26-м регіоном України, що закріплено в нашій Конституції.

Чому ми піднімаємо це питання зараз, коли Крим окупований?

В кінці травня-початку червня в ВР буде внесено законопроект про новий адміністративно-територіальний поділ України. З одного боку, думати про нові райони Криму поки він окупований- все-одно, що думати про децентралізацію на Марсі. Але з іншого боку якщо закон буде внесений без Криму, це дасть можливість думати окупантам, що ми відмовилися від своєї території.

 Не дочекаються !!!

Істрія останніх шестирічних подій є каталізатором для багатьох трансормацій, пов’язаних як з новим територіальним поділом Криму, так і з новою топонімікою і новим статусом півострова.

Розумію, що в залі Парламенту дискусії будуть жаркими. Але нехай в них згорить окупант. І його пособники, що представляють Путіна в ВР.

Наше справа-йти вперед.

Ті моменти, які зараз неможливо обговорити, будуть внесені в “ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ” Закону. Повернемося до них після деокупації Криму.

За матеріалами аккаунта Liza Bogutskaya

Радимо подивитись відео і пригадати основне з пресконференції президента В.Зеленського

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.