CIVID-19

В депутата партії Слуга Народу виявили covid-19

Карантинні новини Верховної Ради: усього за кілька останніх днів протестували ПЛР тестами 87 осіб, з них – 53 депутати. Усі результати негативні, COVID-19 не виявлено. За потреби додаткові тестування будуть зроблені ще наступного тижня. 

Розраховуємо з 2 червня повернутись до пленарного режиму роботи парламенту. Тим часом чекаємо від МОЗ роз‘яснень як організувати роботу в округах і зустрічі з виборцями наступного тижня.

UPD На жаль, через півдня після публікації цього поста з‘явилась підтверджена інформація, що тест виявив COVID-19 в нашого колеги з СН Юрія Арістова. Він почувається нормально, симптоми легкі. Епідемслужба зараз з‘ясовує коло близьких контактів. Бажаємо Юрію швидкого одужання!

За матеріалами аккаунту депутата від Слуги Народу Yevheniya Kravchuk

Рекомендуємо вам подивитись відео та пригадати основні моменти з пресконференції президента В.Зеленського.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше
Back to top button