Суспільство

Люди були здивовані поведінкою колишнього голови Офісу президента Андрія Богдана в зоопарку.

Колишній посадовець не випускав з рук маленького песика.

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан у перший день відкриття Київського зоопарку не встояв від спокуси поспілкуватись з тваринами. Відео з експосадовцем опублікував у Мережі журналіст Роман Сухан.

Богдана зафільмували у контактній зоні, де кожен охочий може погодувати та погладити тварин. Щоправда, з козлом у експосадовця виник конфлікт. Тварина вихопила цілий стакан з овочами у дитини, що стояла впритул до огорожі, і Богдан схопив козла за вухо і змусив того повернути стакан дитині. Після того колишній очільник ОП стусонув тварину за вухо зі словами “Казліна ти дурная”.

Втім, сварка аніяк не засмутила Богдана – він тішився від спілкування з тваринами і навіть намагався покатати на козлі свого песика, якого не випускав з рук. Щоправда, козел втік.

Зазначимо, що маски та рукавички були у дуже невеликої кількості відвідувачів, знехтував захисними засобами і Андрій Богдан.

За матеріалами ТСН

Рекомендуємо вам подивитись відео,,Основні моменти пресконференції президента В.Зеленського

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close