Війна

Прокуратура Нідерландів може долучити інтерв’ю Гіркіна у справі про збиття МН-17 але наразі там не можуть сказати, чи будуть вони вважатися як докази.

Прокуратура Нідерландів може долучити останні інтерв’ю терориста Ігоря Гіркіна до справи про збиття рейсу MH17 над Донбасом влітку 2014 року. Він є одним із головних підозрюваних у ній.

Про це у коментарі ТАСС розповів представник прокуратури Брехтьє ван де Мосдейк.

“Інтерв’ю можуть бути додані до справи, яка дужа велика і містить найрізноманітніші документи. Однак поки не ясно, чи будуть певні інтерв’ю Гіркіна використані як докази. Я не можу сказати це зараз – підкреслив він. 

Слухання у справі MH17 уже розпочалися в Нідерландах у березні цього року. Головними підозрюваними у збитті пасажирського літака вважають терористів Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського, Олега Пулатова та Леоніда Харченка.

Нагадаємо, ввечері 18 травня активісти пікетували офіс Дмитра Гордона через інтерв’ю з терористом та військовим злочинцем Ігорем Гіркіним-Стрєлковим. Гордон опублікував 4-годинну розмову з бойовиком, який одним з перших прийшов зі зброєю на український Донбас.

Також усього тиждень тому Гіркін дав інтерв’ю британській The Times, у якому заявив, що відчуває “моральну відповідальність” за загибель пасажирів рейсу MH17

За матеріалами ТСН

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close