Марік

Роман Сініцин: “А давайте я вам розкажу про мусорів і сьогоднішню стрілянину в Броварах. До чого тут мусора? Так, мусора там “в темі” по самі гланди.”

А давайте я вам розкажу про мусорів і сьогоднішню стрілянину в Броварах.

До чого тут мусора?

Так, мусора там “в темі” по самі гланди.

Отже є такий собі Сергій Чеботарь. Псевдо “чемодан”

В минулому заступник Авакова, керівник апарату МВС.

Звільнений у травні 2015 через скандал з нападом на знімальну групу Бігуса. Так, тоді, після Майдану, за таке ще можна було поплатитись посадою. Зараз вже ні.

Нагадаю, що тоді зять Чеботаря – Олег Поліщук побив журналістів коли ті знімали незадекларований елітний маєток доньки зам.мініста – Оксани Чеботар, в селищі Лісники під Києвом.

Ще до цього, Чеботар – фігурант плівок про “рюкзаки авакова”, де він в власному кабінеті на Богомольця планує і реалізує злочинну схему з розкрадання бюджетних коштів в інтересах сина Авакова.
Ну і там на тих плівках багато іншого цікавого, послухайте при нагоді.

Отже Чеботарь звільнений п’ять років тому, але за моїми данними він продовжує ледве не щодня ходити в МВС як на роботу, є у нього там прийомна і кабінет.
В якому статусі, невідомо.

Але вплив його на процеси всередині МВС – колосальний.
Ні не так. КОЛОСАЛЬНИЙ.

Мої джерела кажуть, що на Чеботарі і ще одному другу Авакова – Ігорю Котвіцькому, зав’язані “все коммерческие темы в МВД”.

Плюс на Чеботарі кадрові призначення, робота з депутатами і.т.д.

Це десятки і сотні мільйонів доларів кешу для організованого злочинного угруповування “тимчасового міністра” Авакова.

По суті Чеботарь і Котвіцкий – “кошельки” у міністра.
Люди з неймовірним впливом на усі процеси.

Також опосередковано Чеботар контролює АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів).

Це був спойлер. А тепер головне.

Одна з сторін конфлікту сьогодні в Броварах – транспортна компанія ПП “А.Т.Н.”, яка активно заходить на ринок пасажирських перевезень в різних районах. Такими методами, випадок цей уже далеко не перший і мабуть не останній.

Належить ця компанія все тому ж зятю Чеботаря – Олегу Поліщуку.

Саме вони підтягнули тітушню і спортсменів з стволами.

Цю ж транспортну компанію прямо лобіював сам Чеботарь для отримання дозволів на перевезення в області, ще будучи заступником Авакова.
Про це є журналісстські дослідження тих же “бігусів”.

Все вищевикладене легесенько гуглиться, я не буду переспамлювати посилання на “плівки” і журналістські розслідування.

В цій же історії стирчачть вуха Євгена Коваля, заступника керівника Нацполіції і однієї дуже цікавої вінницької банди, але це трохи інша історія, якось згодом.

Аваков і все це лайно повинно піти.
Бо закінчиться це все дуже погано для країни

Роман Сініцин

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.