Марік

“Зеленському варто з’ясувати, звідки в Деркача плівки, а не переслідувати Порошенка”-заявив експосол США Стівен Пайфер

Третій посол США в Україні Стівен Пайфер вважає, що президент Володимир Зеленський у першу чергу має дізнатися, звідки у народного депутата Андрія Деркача записи розмов Петра Порошенка і Джо Байдена, а не переслідувати свого попередника. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Прямий”.

“Я не вважаю, що це гарна ідея – ініціювати розслідування проти Порошенка. Немає нічого доброго, коли новообраний президент переслідує своїх попередників. Хіба що, на це має бути дуже важлива причина, але тут ми її не бачимо”, – заявив він.

Водночас, додав Пайфер, є питання, яке потрібно розслідувати, а саме звідки Деркач отримав ці плівки.

“Я на 99% переконаний, що вони потрапили в Україну не з американської сторони. У США не прийнято записувати телефоні розмови на президентському рівні. До такого рішення прийшли після президенства Ніксона, який записував абсолютно все, що спричинило чимало скандалів. Відтоді ми таких записів не робимо”, – зазначив дипломат.

Пайфер припустив, що записи нардепу були надані кимось з України, або ще хтось слухає ці розмови.

“Можливо, вони записані росіянами. Зрештою пан Деркач має проросійські симпатії, навіть закінчив вищу школу КДБ у Росії. Не потрібно відкидати російський інтерес у цьому питанні, бо саме Москві потрібно загострювати відносини між Україною та США. Це питання дійсно варто розслідувати”, – заявив він.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат Андрій Деркач повідомив, що передав ДБР аудіозаписи, які нібито можуть свідчити про тиск Джо Байдена на Порошенка.

У свою чергу президент Володимир Зеленський заявив, що це його не дивує, що ще будуть нові “дзвінки”, розмови, про які ми згодом дізнаємося, і цю справу потрібно розглядати.

За матеріалами INFORESIST

Рекомендуємо подивитись відео та пригадати головне із пресконференції В.Зеленського

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.