Марік

Міністр юстиції Денис Малюська не залишився байдужим, проїжджаючи повз поле з маками ,тепер маємо цікаві фото.

Знайомтеся, цей чоловік у квітах — наш міністр юстиції Денис Малюська. Ось в такому образі він йде на перевірку “декого без попередження”. Бабусі в селі такими квітами прикрашають голови своїх корів-годувальниць. Відповідні кадри оприлюднили у телеграм-каналі Perepichka News. 

Що би там не було, але міністр в такому образі трохи дурнувато виглядає. Складно подумати, що це уквітчане маками обличчя – міністр юстиції власною персоною. Адже ця людина приймає цілком серйозні рішення на державному рівні. І у їх адекватності доводиться сумніватись після таких фото.

Кажуть, що фото на турніку було зроблено після відео Киви про спорт і “кохання”. Як раніше повідомлялось, Кива заявив, що спорт – це те саме, що й “кохання”.

Варто нагадати, що з’явилася інформація, що Міністерство юстиції України запускає проєкт зі скорочення місць позбавлення волі. У найближчі кілька днів буде оголошено список дев’яти в’язниць, де стартує так званий процес заморожування.

За матеріалами znaj.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.