Марік

Волонтер Касьянов: “Президент-уклоніст повинен спершу піти послужити, а потім вже закликати співгромадян в армію. А до тих пір … До тих пір навіть псевдовійськову форму не треба носити.”

Допис відомого українського волонтера Юрія Касьянова. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Президент-уклонист, главнокомандующий, ни дня не служивший, и не воевавший, не имеет никакого морального права призывать сограждан в армию. Особенно резервистов первой очереди, уже отдавших частичку своего воинского долга стране.

Сначала такой президент, как, впрочем, и почти вся наша властная верхушка, должен пойти послужить. Начать с самых низов, с курса молодого бойца, пожить в окопах на передовой, походить под пулями.

Президент должен своим примером создать условия для роста патриотических настроений в стране, прекратить политику соглашательства с врагом, искоренить пораженческие, капитулянтские настроения.

Служить в армии должны все. Защищать свою страну должны все. Уклонисты должны получать длительный тюремный срок, позор и поражение в правах. Украинцы должны стать нацией воинов, если не хотят снова быть пушечным мясом Российской империи.

И вот тогда президент-воин может призвать в свою армию, в которой он служит, всех от мала до велика. А до тех пор… До тех пор даже псевдовоенную форму не надо носить. Это смешно. И оскорбительно для настоящих солдат.” – пише Касьянов.

Рекомендуємо до перегляду: День справжніх українських героїв — Морської Піхоти.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.