CIVID-19

“Гарно” відсвяткували! Після вечірки на 60 чоловік у закритій на карантин їдальні новий спалах Covid-19 стався на Тернопільщині

У Великогаївській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) на Тернопільщині виявили спалах коронавірусної хвороби Covid-19 після того, як місцеві жителі відсвяткували ювілей підприємця у їдальні, яка не мала права працювати через карантин.Спалах коронавірусу у Великогаївській ОТГ виник на початку червня.
 
За інформацією поліції, на коронавірус захворіли 28 людей у селах Застав’є, Баворів, Прошова і Дичків.Масове святкування дня народження підприємця, на якому були присутні 60 людей, відбулося 22 травня у селі Баворів. Воно проходило в їдальні, яка, на той час, згідно з карантинними нормами не мала права приймати відвідувачів усередині.
 
Наразі поліцейські встановлюють, чи пов’язаний сплеск захворюваності зі святкуванням дня народження підприємця.Нагадаємо, закладам громадського харчування дозволили прийом відвідувачів усередині з 5 червня. Однак масові заходи у таких закладах заборонені досі. До того їм дозволялося обслуговувати відвідувачів на літніх майданчиках чи працювати на доставку.
 

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше
Back to top button