CIVID-19

“Я добре знаю, чим це може закінчитися.” Лікар-інфекціоніст Сергій Крамарєв прокоментував ослаблення карантину

Зараз в Україні і всіх країнах світу почалося поступове ослаблення карантину. У коментарі телеканалу «Україна 24» лікар-інфекціоніст Сергій Крамарєв розповів, до чого це може привести.

«Люди втомилися від жорсткого карантину. Люди хочуть вести нормальний для себе спосіб життя. Тому в Україні на тлі цього збираються відкривати готелі, курорти, дитячі табори. Але треба пам’ятати, що коронавірусна інфекція – це дуже небезпечна інфекція », – сказав він. Більш того, лікар додав, що необхідно суворо дотримуватися правил безпеки.

«Я працюю в клініці, куди госпіталізуються діти з цією інфекцією, і добре знаю, чим може закінчитися це захворювання. Саме тому під час ослаблення карантину необхідно зберігати ті заходи попередження інфекції, які вже є – це і носіння масок, і миття рук, і застосування дезінфікуючих засобів. Треба пам’ятати, що безвідповідальне ставлення до цієї інфекції може закінчитися дуже і дуже важко », – сказав він.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що тільки від українців самих залежить, як пройде літо поточного року в плані епідемії

коронавирусной інфекції.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше
Back to top button