Думка

Нусс: на Заході заговорили про введення санкції проти Зеленського. Названо причину

Журналісти, експерти і політики Заходу, цивілізованого світу заговорили про введення санкцій проти президента України Зеленського в разі арешту п’ятого президента Порошенко і продовження репресивної політики по відношенню до опонентів влади. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

За його словами, не має вже ніякого значення, чи буде він продовжувати помста Петру Порошенко, Зеленський вже невідворотно стає токсичною фігурою в ЄС і США, а це загроза національній безпеці і явна ознака готовності наших союзників переглянути своє ставлення до України.

Павло Нусс підкреслює, іншими словами, непохитна трансатлантична, міжнародна проукраїнська коаліція, яку створив Порошенко за підтримки своїх впливових друзів в ЄС і США в 2014 році, Зеленським фактично зруйнована. «У разі арешту Петра Олексійовича, я навіть уявити боюся подальший розвиток подій. Для Зеленського, зрозуміло. Точніше, не боюся, немає », – резюмував Павло Нусс.

Рекомендуємо до перегляду: Мітинг прибічників Шарія

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Показати більше
Back to top button