Політика

“Треба переглянути систему боргів”: Володимир Зеленський виступив з резонансною заявою

Усі країни світу мають переглянути пріоритети, звернувши увагу на систему охорони здоров’я, яка виявилася вразливою перед коронавірусом, заявив президент України Володимир Зеленський. Він не відкинув, що якщо система міжнародних боргів залишиться колишньою, почнеться глобальна економічна криза.
Одним із наслідків осмислення пандемії COVID-19 у світі має стати перегляд системи міжнародних боргів. Таку думку в інтерв’ю канадському виданню Globe and Mail висловив президент України Володимир Зеленський. Розшифрування розмови наводить пресслужба глави Української держави.

“Зараз ми бачимо, як пандемія забрала стільки життів по всьому світу. Треба змінювати пріоритети, припинити всі війни, усі кошти та технології мають бути спрямовані на охорону здоров’я, на медицину, кліматичні проблеми. Треба переглянути систему боргів. Зараз усім країнам буде дуже важко, якщо ми цього не зробимо. І по всьому світу розпочнеться найсильніша економічна криза”, – заявив Зеленський.

Він констатував, що протягом пів року пандемії світ уже змінився.

“Усі країни звернули увагу на свою медичну реформу чи медичну систему. Я думаю, що ми всі зрозуміли, що ми вразливі, у нас у всіх несучасна медицина. Світ не готовий до пандемії”, – зазначив президент.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close