Блоги

Відео. Далекобійник → Зеленському: “Нехороша ти людина, Вова! А те, що ми заср@нці, як ви кажете, дякуючи Вам”

Вуличний жаргон та навіть погрози зробити боляче пролунали від президента на адресу українських далекобійників. Володимир Зеленський каже, що долучився до однієї з інтернет-спільнот водіїв фур. Заявив, що учасники групи обговорюють, як оминути зважування великовагових автівок. Тож Зеленський у формі вже традиційного відеоблогу – звернувся до водіїв.

“Я зі своїми хлопцями знайшов групу ГВК “Весовой контроль”. Там 17 864 людини. Оцей 864-й – це я. Підключився я до цієї групи і подивився. Далекобійники, які везуть перевантажені машини, один одному кажуть: по Коблєво їдемо – там вільно, там тільки поліцейський, на Умань не їдемо – там уже серйозно, заборонено. Хотів би вам сказати, ви, хлопці, засранці – ми тут хочемо щось хороше зробити для країни, а ви якось. Допомагати ви не можете, не здатні, але хоч трішечки не заважайте. Добре? Бо все одно ми всі чати знайдемо і вас також знайдемо – і буде боляче”, – звернувся до далекобійників Володимир Зеленський.

Далекобійник Сергій Кірсун записав зустрічне відеозвернення до Президента:

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button