Блоги

Це – голова ГО “Майбутнє Миколаєва” Тетяна Домбровська. Саме її, а не Ірину Аллахвєрдієву, Голова партії “СН” Олександр Корнієнко назвав “баба рабочая, как корабельная сосна”

Жінка вважає, що не варто зациклюватися на скандалі

Підприємець Тетяна Домбровська прокоментувала інцидент з висловлюваннями «слуг народу» Олександра Корнієнка та Давида Арахамії у Миколаєві.

Домбровська розповіла «24 каналу», що перша її реакція була негативною.

«Але я одразу отримала вибачення і вважаю, що частина, яка стосувалася мене, є високою оцінкою моєї роботи у місті, але у дуже грубій чоловічій формі», – пояснила Домбровська.

Вона додала, що говорити у такій формі про жінок неприпустимо. Водночас вважає, що не варто зациклюватися на скандалі.

«Я готова до подальшої співпраці. Інцидент вичерпано. Вибачення прийняті», – наголосила бізнесвумен.

Домбровська наразі очолює громадську організацію «Майбутнє Миколаєва».

Нагадаємо, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко записав відеозвернення, де заявив, що назвав «робочою бабою» не колегу Ірину Аллахвердієву, а депутатку Миколаївської міської ради Тетяну Домбровську, а потім вибачився перед обома жінками.

Нагадаємо, 23 червня ЗМІ оприлюднили запис, де Корнієнко начебто заявив Арахамії, що їхня колега по фракції Ірина Аллахвердієва – «баба робоча, як корабельна сосна». Записали розмову на мікрофон журналісти, які стояли поруч на брифінгу.

Згодом Корнієнко заявив, що «запис був змонтований, а фрази – вирвані з контексту». 

У Мережі користувавч Демид Губський знайшов цікаву інформацію про потенційну кандидатку у мери:

“Донедавна мало хто з містян чув про цю людину. Нині ж вона всюди – на білбордах, листівках, в інтернеті. Тепер усі знають що така людина є, проте мало хто знає що вона собою являє. Можливо “рукописи, що не горять” підкажуть?” – коментує скріни він.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення до президента від дальнєбоя

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button