Думка

Ігор Кондратюк: “Випускники з ОРДЛО вступатимуть в українські виші без ЗНО. Це правильно у сенсі гуманності…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Випускники з ОРДЛО вступатимуть в українські виші без ЗНО. Це правильно у сенсі гуманності: ці діти є заручниками агресора і його поплічників-злочинців з ОРДЛО. Проте я вважаю, що при вступі з ними потрібна хоча б елементарна співбесіда про державу, у якій вони навчатимуться. З дітьми, які 6 років поспіль від пропагандонів Х@йла чують розгнуздану підлу брехню про українців як “бандерівців”, “фашистів”, “нацистів”. З дітьми, які 6 років не чули Гімн України, не дивились українські новини і телепрограми. І чиї батьки може вже мають паспорти держави-агресора (а може – і їхні діти-вступники). Такий абітурієнт може стати міною уповільненої дії. Міною непорозумінь та проблем як мінімум – у студентському середовищі.” – пише у своєму Фейсбук Ігор Кондратюк.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення до президента від дальнєбоя

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button