Думка

Відео. “Ви тільки вдумайтесь!” Ведучий “Один за всіх” Михайло Присяжнюк “розклав на атоми” Галину Третьякову після фрази про “неякісних дітей”

Ведучий “Один за всіх” Михайло Присяжнюк у своєму блозі на Фейсбук прокоментував слова глави парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, нардепки від фракції Слуга народу Галини Третьякової, яка заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості».

Зокрема, вона заявила, що в сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

«Коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім’єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти «, — вважає народна обраниця.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close