Блоги

“Можу і послати!” Нардеп-“собакоторговець” від “Слуги народу” Євгеній Брагар потрапив у новий скандал

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Можливо в Слугах щось прорвало, або карантин дається взнаки – ізоляція, обмеження спілкування, – психологічно виснажилися народні депутати монобільшості.

Рог Ізобілія «мудрості, поваги та виваженості суджень» поповнився новим яскравим висловом:

«Можу і послати»…

Може насправді Слузі варто «Трускавець 2.0» терміново під час канікул провести і навчити манерам спілкування. Для деяких доречними будуть лекції про морально-етичні цінності, парламентську етику, етикет та просто людську поведінку.

Чи навчання вже не допоможе?” – пише Вікторія Войціцька.

Рекомендуємо до перегляду: Михайло Присяжнюк про “неякісних дітей”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close