Політика

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко готовий балотуватися на пост президента України

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив про готовність брати участь в президентських перегонах в 2029 році. Про це він розповів в інтерв’ю з журналісткою Олесею Бацман, передає видання «Гордон».

«Напевно, так, [хочу стати президентом]. На наступних [виборах президента в 2024 році], напевно, [балотуватися не буду]. А ось [в 2029 році], можливо, так. Якщо не забудете прізвище Ляшко, тому що ковідну епідемію ми точно подолаємо за цей період », – повідомив Ляшко про свої плани.

Раніше повідомлялося, що в Житомирі головного санітарного лікаря України Віктора Ляшко під час його робочої поїздки не пустили до місцевого лабораторний центр і кричали йому «Ганьба!». Ляшко приїхав до наказу про зміну і. о. директора Житомирського обласного лабораторного центру Зіновія Парамонова, однак колектив став на захист керівника.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення до президента від дальнєбоя

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close