Блоги

Погребиський: “Ви не повірите, хто отримав у перший день Конституції при Зеленському державні нагороди… нагороди отримали…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Ну що друзі……Перший день Конституції при Зеленському і перші державні нагороди присвячені цьому дню отримали……..нагороди отримали……Ви зараз подумаєте: Конституціоналісти…..чи ті, хто її захищав ( якась частина з них звісно отримали ), але саме повагою до конституції, або її захистом на думку Зеленського займались або займаються наступні персони:

НЕСМІЯН ОЛЕНА ( продюсер каналу 1+1 )
Орден за заслуги 1 ст.

АЛЛА МАЗУР ( телеведуча 1+1 )
Орден Княгині Ольги 2ст.

ІРИНА БІЛИК ( співачка )
Орден Княгині Ольги 3ст.

Та вишенька на торті:

За конституційні заслуги перед країною
Звання Заслуженного артиста України отримав:
ПОТАПЕНКО ОЛЕКСІЙ. ( він же Потап, він же Потап і Настя Каменських )

Не вірите?
Переконайтесь самі, посилання на указ” – повідомив Олександр Погребиський.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення до президента від дальнєбоя

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button