Думка

Відео. Ветеран АТО: “Не встигли ми відійти від нагородження Зеленським Потапа… як він “відібрав” два територіальних суб’єкти!”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Зеленський вукрав в України два суб’єкти
Не встигли ми відійти від нагородження Зеленським Потапа, ведучих, продюсерів та співачок, до дня Конституції, як Зеленський відібрав два територіальних суб’єкти!
Під час свого звернення до дня Конституції Зе*****кий сказав що в Україні 25 прекрасних місць, хоча згідно 133ст. КУ їх в Україні 27!” – пише Олександр Погребиський.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close