Думка

Вітайлій Гайдукевич: “В День Конституції Гарант Конституції начхав на Конституцію… ТВІЙ голос-хрестик-галочка сьогодні прогундосив, що нас лише 25…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

“В День Конституції Гарант Конституції начхав на Конституцію.
По суті, кожен, хто привів до штурвалу інфантильного невігласа, несе відповідальність за наслідки.

Виходить сьогодні цілком можна знайти затятого адепта “гірше не буде”, дружньо обійняти і лагідно, спитати:” ну шо, друже, це ж ТИ сьогодні відмовився від Криму і Севастополя… ТВІЙ голос-хрестик-галочка сьогодні прогундосив, що нас лише 25… як воно бути колаборантом, друже?”.

Говорити краще із дотриманням маскового і дезинфекційного режиму – хто зна, може “малорос” теж передається повітряно-крапельним.

Але Громадян, безумовно – із днем. Від нас залежить, щоб він був не символічним.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. 

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. ” – пише Гайдукевич.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. 

Правда завжди десь посередині.  Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close