Політика

Відео. Прес-секретар Галини Третьякової закрила рот журналістці, яка спитала про “дітей дуже низької якості” нардепку

Нардеп Галина Третьякова знову потрапила в скандал

Галина Третьякова продемонструвала дивну реакцію на прохання журналістки прокоментувати її слова щодо “дітей дуже низької якості”, яких народжують українці, щоб отримати допомогу.

Народний депутат від партії “Слуга народу” нічого не сказала, а її прес-секретар просто закривала рот журналістці, і не давала поставити питання Третьяковій. Це добре видно на відео з її недавньої прес-конференції.

Варто зазначити, що Третьякову можуть звільнити з посади голови парламентського Комітету з соціальної політики за її висловлювання.

Нагадаємо, що на скандальному відео Третьякова також навела приклад з Великобританії, де один із заступників міністра соціальної політики нібито говорив про те, що люди, які хочуть отримати соціальну допомогу, повинні бути стерилізовані.

Вона також згадала екс-прем’єра Сінгапуру Лі Куан Ю, який стерилізував жінок, якщо у них не було вищої освіти.

Після її висловлювання комісія Федерації профспілок України направили лист в Раду з пропозицією прибрати Третьякову з посади голови комітету з регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту.

 

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button