Думка

Відео. “Це розбещує людину!” Третьякова заявила, що люди не визнають загибель родичів на Донбасі, щоб наживатися за рахунок держави

Галина Третьякова, нардеп від фракції «Слуга народу», глава комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради заявила, ніби батьки і родичі зниклих безвісти на Донбасі не хочуть визнавати їх загибель, щоб отримувати соціальні виплати від держави. Відеозапис заяви Третьякової розміщена в Facebook.

«Якщо пільги не скасувати, то ними будуть зловживати. Ними навіть зловживають в системі … Я ось зараз дійшла до Мінських домовленостей. У нас є зниклі безвісти, і ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів, навіть якщо пройшло час і є судові рішення щодо загибелі людини », – заявила Третьякова.

Депутат упевнена, що причиною описаного поведінки є бажання отримувати до 20-30 тисяч гривень на місяць за ту людину, яка зникла безвісти.

«Цей економічний сенс морально розбещує людину. Ідеологія: якщо я щось отримую від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, тому, хто поруч зі мною, мій побратим … якщо я отримую якусь пільгу, я у них відібрала – ця ідеологія чомусь відсутня в українському суспільстві », – підкреслила політик.

Підводячи підсумок, Третьякова висловила впевненість, що виною всьому є ментальність, яка дісталася в спадок від Радянського Союзу, бажання все поділити і будувати комунізм.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button