Політика

Відео. “Сатаністка!” Нардепці від “Слуги народу” Третьяковій влаштували “теплий” прийом під стінами Верховної Ради

Сатаністка, фашистка»: під Радою поліція відгородила Третьякову від її агресивних критиків, передає Pavlovsky News.

Главу парламентського комітету з соціальної політики Галину Третьякову біля стін Ради зустріли її недоброзичливці. Люди кричали: «Сатаністка», «Фашистка». Депутатку поділяв з протестуючими поліцейський кордон.

Образи мітингувальників, мабуть, пов’язані з заявами самої Третьякової, яка раніше розповідала про «низьку якість дітей», батьки яких отримують соціальну допомогу. Пізніше вона не вибачилася за свої слова, а лише уточнила свою репліку.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close