Думка

Письменниця: “Ви, звичайно ж, звернули увагу, що України немає у списку країн, які із завтрашнього дня полетять у ЄС…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Ви, звичайно ж, звернули увагу, що України немає у списку країн, які із завтрашнього дня полетять у ЄС.
А ще помітили криву статистики захворюваності в Україні, яка стрімко пробила тисячу випадків на добу, а потім потопталась на місці – саме у момент, коли приймалося рішення по відкриттю кордонів для українців – і далі прив’яла до 700+ нових пацієнтів. І зараз стоїть, розгублена, не знає що робити далі.
І ви теж милувалися фото і відео з пляжного фестивалю в Одесі, яким, фактично, був забитий останній гвіздок у труну карантину в Україні.
От тільки не потрібно зітхати і кивати на народ – що ж ви хочете з таким народом?

Нормальний у нас народ, не гірший за сусідів. Коли треба було, сіли вдома і завісили мокрими шторами вікна як зайчики.
Не з народом у нас біда, а з владою Зеленського.

З владою, яка продала захисні засоби у Китай і на росію. Яка залякала лікарів і змусила медиків самим собі шити масочки з туалетного паперу. Яка навезла фуфло-тестів під виглядом гуманітарки для Епіцентру. Яка викинула зі стаціонарів онкохворих дітей.
Яка настільки звикла жити обманом і фікцією, що геть втратила зв’язок зі реальністю. Вони не просто брешуть, вони громадять брехню на брехню, забуваючи, про що брехали вчора.
Де Лєна, Вова?

Чесно, мені б хотілося побачити план Б, якщо він у них є. І якщо цей план полягає у тому, щоб посадити Порошенка, то сидіти нам з вами, дорогі українці, у цій банці довіку.

Особисто я потихеньку скасовую заходи, заплановані у Європі на жовтень. Просто розуміючи до чого іде, щоб не влетіти іще більше на квитки і бронювання готелів.
І не у курортному сезоні тут справа, мені не шкода моря. Зрештою, на море можна і у Одесу з’їздити, там зараз на пляжах цікава програма.

Мені шкода дітей, які зараз стоять разом із нами на краю піщаною дюни і невідворотно сунуться вниз. Ми з усіх сил чіпляємося за пісок, щоб уповільнити падіння хай не для цілої країни, але для своїх сімей.

А там, внизу, видно людей, яких засипало уже по шию. І які з останніх сил повертаються у наш бік і кричать: «А что вам Зєлєнскій плахого сдєлал?»” – пише письменниця Тамара Горіха Зерня.

Рекомендуємо до перегляду: Це Голова комітету Верховної Ради України з соціальної політики та ЗАХИСТУ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ!!!

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button