Політика

Відео. “Замахнулися бити – бийте, хочете садити – саджайте!” Порошенко закликав Зеленського діяти, а у Венедиктової помітив приховану з ним солідарність

“Замахнулися бити – бийте, хочете садити – саджайте”: Порошенко закликав Зеленського діяти, а у Венедиктової помітив приховану з ним солідарність, передає PavlovskyNews

П’ятий президент вважає, що генпрокурор розуміє абсурдність відкритих проти нього справ, однак боїться відкрито про це говорити, оскільки пам’ятає долю свого попередника.

В ході судового засідання Порошенко уточнив, що Рябошапку звільнили через те, що він назвав порушені провадження “юридичним трешем”. У зв’язку з цим лідер “ЄС” закликав провести відведення глави ГПУ, щоб таким чином допомогти їй.

Порошенко також взяв з собою книгу “Судові промови і статті радянських обвинувачів” Вишинського, зачитавши одну з реплік прокурора СРСР 30-х років: «Царицею доказів – є щиросердне зізнання».

Після цього п’ятий президент зізнався в тому, що його накази привели до звільнення значної частини Донбасу і держзраду йому можна було ставити, якби він цього не зробив.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button