Блоги

Політолог: “Нова «геніальна» заява Зеленського. «Я не бачу, що ми повинні стримувати курс гривні»… Ганебна ганьба.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Нова «геніальна» заява Зеленського.
«Я не бачу, що ми повинні стримувати курс гривні».

Не встигли виперти з посади Смолія та поставити на коліна останню не узурповану інституцію Нацбанк України, як вже «не треба стримувати курс».
Що там казали «слуги народу»? Емісія, інфляція, масовий друк грошей? От вже я президент прямо приєднався до того, що хочуть зробити олігархи і промосковські сили.

Гривню в піке, МВФ не потрібен, даєш курс по 30 мінімум. А потім в кого будемо побиратися? У москви?

Розвели всю країну і кинули. Цього і варто було очікувати. Ганебна ганьба.” – пише у своєму блозі політолог Андрій Смолій.

Рекомендуємо до перегляду: Це ті хто без конкурсу в Українські вузи … Чи вони миритись з нами хочуть …

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button