Марік

Карл Волох: Зеленський натякнув, що слідом за Порошенком в суді може опинитися Турчинов

Відомий український блогер Карл Волох пише на своїй сторінці в соцмережі Facebook, тактику «зелених» пора б вже вивчити. Спочатку вони вкидають в суспільний простір певну контраверсійну ідею, потім вивчають реакцію на неї і, якщо вона не виглядає занадто бурхливою ​​і не обіцяє негайних серйозних неприємностей, реалізують її.

Карл Волох пише, з моменту, як Банковій стало відомо, що Турчинов може приєднатися до Порошенка, а це питання обговорювалося не один місяць, він став потенційним об’єктом атаки «гончих псів» Зеленського. Про те, що ДБР готує Турчинову підозру за певні політичні рішення періоду, коли він був в.о. президента, відомо вже, як пару тижнів. І ось сьогодні глава держави знову вирішив перевірити вашу реакцію на це, пообіцявши залучити до відповідальності «тих, хто не дозволив українським морякам перешкодити анексії Криму». «Ви тільки нічого не переплутайте: Турчинов, який зберіг нам країну, яка опинилася без армії, спецслужб, поліції в період збройної агресії з боку другої армії світу – це зрадник і злочинець», – написав блогер.

Він додає, українські військові в Криму, які майже тотально перейшли на бік ворога – герої, яким Турчинов «не дозволив» залишитися вірними присязі. Хлопець, який всі роки війни ухилявся від призову і заробляв в РФ, русофіл, який до цих пір не може вголос визнати її агресором на Донбасі – патріот і борець за суверенітет і територіальну цілісність.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський  покупався в Одесі

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.