Думка

Командувач ВМСУ: Ракетний комплекс «Нептун» легко дістає до Севастополя, не радив би росіянам випробовувати удачу

Не виключено, що російські війська спробують прорватися з окупованого Криму до Херсонської області, щоб дати можливість пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал. Про це командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа сказав в інтерв’ю “Думській“.

“Я не виключаю таких дій з боку Російської імперії. Ми готуємося. Все розповісти не можу, але ось вам маленький факт. Дальність ракетного комплексу “Нептун” дозволяє застосовувати його з материкової України на підходах до Севастополя. Ось там і подивимося”, – сказав Неїжпала.

Він також додав, що як тільки в ВМС зрозуміють, що в Криму почав відновлюватися канал, то це буде вірним сигналом того, що РФ “готується до повномасштабної конфронтації” і українській стороні “доведеться відповідати на виклики”.

“Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, розуміючи, що якщо така станеться, то, на жаль, це буде багато втрат – і наших воїнів, і цивільного населення. Багато хто зараз цього не розуміє – хоча в країні сьомий рік йде війна”, – додав командувач ВМС.

Неїжпапа також зазначив, що українські підрозділи готуються не тільки до “окопної війни”, яка зараз спостерігається на Донбасі, але й до наступальних дій – “до роботи підрозділів у міських умовах, до виконання завдань і бойових дій не тільки в обороні, до маневрених дій”.

“Зараз ми робимо посилення на морі. Президент і міністр оборони дали ВМС карт-бланш: розробляється проєкт будівництва нових місць базування флоту – ми не можемо перебувати тільки в маленькій гавані в Одесі і в маленькій гавані в Очакові… Зараз приймаються рішення, передаються земельні ділянки на берегах Чорного та Азовського морів для створення достойних баз”, – пояснив командувач.

Він додав, що його завданням буде зробити так, щоб основний удар ВМС України могли прийняти не на березі, а на морі.

Нагадаємо, в березні 2014 року почалася окупація Кримського півострова російськими силами. Вже 16 березня на цих територіях провели незаконний референдум, на якому нібито було виявлено бажання народу приєднати територію Криму до Росії.

Рекомендуємо до перегляду: Це ті хто без конкурсу в Українські вузи … Чи вони миритись з нами хочуть …

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button