Думка

Відео. Мер Харкова Геннадій Кернес вважає законним так званий “референдум”, який відбувся в 2014 році в Криму

Мер Харкова Геннадій Кернес вважає законним так званий “референдум”, який відбувся в 2014 році в Криму. Про це він заявив в інтерв’ю представникам блогера Анатолія Шарія.

За словами Кернеса, колишній президент Віктор Янукович і керівники різних відомств повинні були залишитися в країні і провести зустріч в одному з міст півдня або сходу. Разом з тим градоначальник підкреслив, що жителі Криму мали право на проведення референдуму відповідно до Конституції автономної республіки.

“Я добре знав Константинова, голову Верховної ради Криму, але ніколи не міг подумати, що вони підуть у Росію”, – додав Кернес.

На уточнююче питання про те, наскільки законно АРК “відійшла” під владу РФ, мер Харкова відмовився давати оцінку того, що сталося, додавши, що півострів є територією.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button