Політика

Ірина Верещук: “Вчора у мене відбулась досить жвава дискусія з паном Порошенко в прямому ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV”

Нардеп від «Слуги народу» Ірина Верещук вирішила пояснити свою позицію на вчорашньому ефірі. А заодно – похвалитися своїм досягненням. Виявляється, вона домоглася від Порошенка підтвердження в тому, що він «є співавтором кабальних, принизливих для України Мінських угод». Тим часом, на «миротворці» представили версію, звідки у Верещук така пристрасть до озвучення російської пропаганди.

«Порошенко підтвердив, що саме він є співавтором кабальних, принизливих для України Мінських угод. Більш того, він хизується тим, що саме він «продавив» Мінські угоди і отримав підпис Путіна на них. Тобто, виявляється, що всі ті неприйнятні для нас умови створював саме пан Порошенко », пише Верещук на своїй сторінці в Facebook.

Потім вона задається питанням, що, якщо «Порошенко не заперечує зміст розмови крім одного пункту про привітання. Тобто все правда, крім привітань. Так виходить?”. І просто повторює свій спіч з телеефіру з претензією про те, що «якщо на офіційному сайті Кремля з’явилjся повідомлення про привітання, а українські ЗМІ передрукували це, і якщо це не правда, то Порошенко мав кілька років (!) oоб це спростувати, але не спростував. Чому? Забув? Не вважав за важливt? Напевно, тому що знає правду. Все таємне стає явним. Рано чи пізно”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button