Думка

Геннадій Москаль: історія президента Зеленського закінчиться погано. Він не протягне 5 років, оскільки у нього немає потенціалу

Український політик, колишній заступник міністра внутрішніх справ і екс-голова Луганської та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, виступаючи в ефірі «Апостроф TV», що історія Володимира Зеленського як президента України закінчиться дуже погано.

На думку колишнього керівника Закарпатської обласної держадміністрації, нинішній глава держави не протягне на цій посаді всі 5 років, оскільки у нього немає відповідного потенціалу.

Москаль також вважає, що основною проблемою Зеленського є обіцянки, які раніше він сам і давав. Нинішньому главі держави просто не потрібно було так багато обіцяти. Екс-губернатор пояснив, що він має на увазі і «завершення епохи бідності», і мир на Донбасі, і прихід до влади «нових облич». Тим часом ми бачимо, що «слуги народу» практичні щодня стають фігурантами якихось скандалів.

Крім того, з таким високим рейтингом, як у Володимира Зеленського можна було б зібрати набагато більш професійну команду. Питання в тому, де він знайшов членів своєї нинішньої команди? Напевно, на якомусь «соціальному дні». Законодавцем може бути людина, яка хоч десь працювала, і розуміє, як потрібно писати закон. Тим часом «слуги народу» захопили всі комітети в парламенті 9-го скликання.

Рекомендуємо до перегляду: Турчинов відповів Путіну

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button