Блоги

Блогер: “Лєна Бондарєнко на ЗіК переконувала всіх, що українці мають замовкнути і визнати пріоритет приїжджих і язика”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

“Лєна Бондарєнко сьогодні на ЗіК переконувала всіх, що це вони, приїжджі в третьому поколінні “русскоязичниє”, а не українці, “створювали цю країну” – тому українці мають замовкнути і визнати пріоритет приїжджих і язика: “Те, кто говорит о том, что для него родным является украинский и он его безумно любит – с чего он взял, что что я, от природы русскоязычная, меньше могу любить свой родной язык, хотя он русский. Поэтому здесь рассказывать о том, что есть какие-то приоритеты для языка в нашей стране – можно рассказывать кому угодно, но не нам. Я – человек, который старше это страны, понимаете, я не приезжая, я не пришлая. Я здесь родилась, здесь родился мой отец, … здесь родился мой дед – и они все русскоязычные. Мы создавали это государство! Мы! Мы – налогоплательщики, мы – граждане, и мы требуем соответствующего достойного уважения нашего родного языка! Всё! Должны быть сняты абсолютно все ограничения в отношении языковой политики! …Когда нам рассказывают о том, что “язык является обязательным условием для формирования государства” – чушь собачья! Когда нам рассказывают о том, то “язык является обязательным для того, чтобы государство сохранилось – это является наглой откровенной ложью! Даже когда спрашивают, “какой ваш родной?”, люди говорят “украинский” – они путают родной с государственным! А сами говорят на русском!”.

Те, що Лєна бреше – аксіома, бо не потребує жодних доказів. Вона спокійно приводить в якості прикладів “відсутності державної мови” колоніальні держави – Сингапур, Бразилію і Канаду, а також Австрію – одну з кількох держав розселення німецького етносу.

Але спробувала би Бондарєнко нести єресь про “русскій язик нє важен” в Росії, де на підтримання мови і її носіїв навіть за кордоном витрачаються астрономічні для України бюджети – дуже швидко би позаздрила тюремній долі Навального. А в Україні топтатись державною мовою і україномовними українцями можна вільно. Що Лєна й робить – регулярно і з великим натхненням.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук Олексій Голобуцький.

Рекомендуємо до перегляду: Як судді КСУ присадили нардепа від “Опоблоку”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button