Блоги

Журналіст: “Мільярдер з нетрів” (українська версія). Пораділи успішному продажу на аукціоні готелю “Дніпро”? Знаю, пораділи.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Мільярдер з нетрів” (українська версія)
Пораділи успішному продажу на аукціоні готелю “Дніпро”? Знаю, пораділи. Навіть сам Зе оперативно постік ФБ-видав.
Але от запитанєчко. А хто сьогодні “та сторона”? Хто ті “невідомі особи”, які виграли аукціон?
І тут відповідь не така вже легка.
Ви вже звернули увагу на скріни з Гугл-мепс? Є якісь здогадки, що це?
Добре, не буду довго тягнути.
Це будинок, який розташований за юридичною адресою ТОВ “Смартленд” (Бровари, вулиця Київська, 130). Саме ця компанія сьогодні дала на аукціоні найвищу ціну.

Не знаю, як ви, а я якось інакше уявляв будівлю компанії, яка викладає 1,1 млрд грн ($40 млн) за готель у центрі Києва. Чомусь, одразу в думках уявляв собі, що це має бути якась світова мережа лакшері-готелів. З пафосними будинками у власників. А не ось це в Броварах…
Насправді, мені було цікаво дізнатися, хто ті гуру бізнесу, які під час коронакризи, коли туристичний бізнес рухнув, коли невідомі перспективи виходу галузі з кризи, готовий викласти таку суму. І це ж лише початок. Після цього мільярду треба ще вкластися в ремонт. Ну, щоб готель реально був не менше 4 зірок, як вимагають умови продажу.
Знайшов…
А ще знайшов, що у 2018-му річний дохід цієї компанії склав 187 тисяч доларів
Ще раз: сто вісімдесят сім тисяч доларів. Не знаю, може далі у компанії, як кажуть, поперло, що вони зібрали 40 мільйонів баксів. Ну, от не щастило людям у перші 15 років бізнесу, а потім – вжух – і вистрілило. Буває ж таке.
То що це за бізнес такий, що так вистрілив?
Дивимось реєстраційні документи
Основна діяльність – надання в оренду нерухомого майна. 40 мільйонів баксів на оренді. Оце стартап!
А, і ще одна маленька деталька. Як гадаєте, де живе засновник компанії, яка так легко під час кризи викладає $40 млн? Лондон? Париж? Монако? Може, Козин? Не взагали. Висотка на Троєщині (вулиця Градинська, 18). Не кожен може собі дозволити)))
Коротше. Після завершення аукціону має пройти перевірка покупця на доброчесність. За цим теж буде цікаво спостерігати. А якщо почати ще й фільм знімати, то це буде реально блокбастер. І в прокаті цієї стрічки по світу можна буде відбити і $40 мільйонів вартості готелю, і всі витрати на ремонт. Варто лише трошки почекати…” – пише журналіст Oleksii Bratushchak у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Тверк Тищенко

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button