Думка

Арестович: треба бути закінченими кретинами, щоб в воюючій країні вибрати людину, яка говорить, що я не люблю війну і я її закінчу

Українців навіть війна нічому не навчила. Адже всі ці експерименти із Зеленським можливі тільки в ситуації, що люди, які голосували, вважали, що війни в Україні немає. Щоб вони там не стверджували, що війна їм набридла, вони просто виявилися в ситуації, коли війну вони просто не помітили, вони не помітили свою воюючу державу, над якою нависає міст у вигляді Російської Федерації.

Про це під час стріму зі своєї сторінки Facebook заявив військовий і політичний оглядач Олексій Арестович.

Він підкреслив, РФ – це давній історичний ворог, давній принциповий ворог, з яким ми боремося за історичну спадщину. І в цей самий час проголосувати за людину з комплексом якостей, як у Зеленського, могли тільки упороті неадеквати, це якщо ще раз в 20 знизити лексикон. Незрозуміло, як по-іншому можна таких людей назвати? Ми знаходимося в стані перманентної війни з Росією і незрозуміло, як можна було вибирати людину, яка говорить, що війна знаходиться не в зоні його пріоритетів.

Арестович зазначив, є таке поняття, як постріл в ногу, але на виборах 2019 го – це була черга в тупу голову.

«Треба бути закінченими, повними і беззаперечними кретинами, щоб в воюючій країні, якій належить воювати ще мінімум 10 років з переходом в кілька гарячих фаз, вибрати людину, яка говорить, що я не люблю війну і я її закінчу. Це настільки непрофесійна людина, яка навіть не розуміє, що війну не можна закінчити, війна може закінчитися тільки двома способами: можна її програти або можна в ній перемогти. Інших способів не існує », – резюмував оглядач.

Рекомендуємо до перегляду: Тверк Тищенка

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button