Марік

Ветеран АТО: коли генерали Зеленського кажуть, що «бійці ЗСУ зможуть давати відсіч ворогу в разі порушення умов тиші» – вони брешуть

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Коли генерали Зеленського кажуть, що “бійці ЗСУ зможуть давати відсіч ворогу в разі порушення умов тиші” – вони брешуть.

Як наприклад солдати зі стрілецькою зброєю на ВОПі зможуть дати відсіч мінометному обстрілу – якщо у них не буде розвідки, не буде БПЛА, не буде часу отримати “дозвіл” згідно підписаного папірця, не буде чим врешті решт?
Як, якщо у них не буде шансу дізнатися про наміри ворога?

Від цієї маячні кров з вух.

Тим більше після показового випадку з розстріляною групою наших медиків.

Насправді тепер оккупанти зможуть вбити де захочуть і скільки захочуть – все як в 2014 році, коли ми сиділи з автоматами під РСЗО.

Ми відкотилися туди, от і весь результат конвульсій “нових ліц” – армію штучно дискредитували, деморалізували, а тепер відверто знущаються.

І найгірше, змушений нагадати – все це зі свідомої волі народу.” – пише ветеран АТО Валерій Прозапас.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.