Цікаві факти

Стало відомо, хто захопив заручників у відділенні АТ “Універсал Банк” у м. Київ

Поліція веде переговори з чоловіком

У відділення АТ “Універсал Банк” зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Наразі поліція веде переговори з чоловіком.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

У приміщенні банку залишився керівник відділення за власним бажанням. Всі інші працівники покинули будівлю. Введено в дію спеціальну поліцейську операцію “Грім”.

“Прохання до громадян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вул. Богдана Хмельницького та вул. Володимирської”, – написав Геращенко.

Терорист, який погрожує підірвати відділення “Універсал банку”, в приміщенні бізнес-центру “Леонардо”, вимагає вихід в прямий ефір. Про це журналіст Богдан Амінов повідомив в Фейсбуці.

Есксандеп Ігор Мосійчук опублікував на своїй сторінці у Фейсбук фото теpориста з місця події

 

Рекомендуємо до перегляду: У ПОЇЗДІ “МАРІУПОЛЬ-КИЇВ” ЧОЛОВІК У ТРУСАХ НАПАВ НА ЖІНКУ

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви може

Показати більше
Back to top button