Думка

Політичний експерт: “Вітаю всю країну з «новими обличчями» та феєричними подіями дня.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Вітаю всю країну з «новими обличчями» та феєричними подіями дня.

Ще одним представником України в ТКГ по Донбасу став Вітольд Фокін, перший прем‘єр-міністр України, 87 років.

Путін прилетів до Криму, за деякими даними для переговорів з Медведчуком, який кілька днів назад поїхав відпочивати до окупованого Криму.

І найфеєричніще: ВВП України впав до мінус 14% у другому кварталі, що стало одним з наймасштабніших падінь в історії сучасної України.

Так і живемо. Країна в піке. Закони не виконуються. Бюджет летить у прірву. Влада бреше. Реванш продовжується. А головне, з цим «ліцами» скоро остаточно підемо по світу…” – пише у своєму Фейсбук політичний експерт Андрій Смолій.

Рекомендуємо до перегляду: Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button