Світ

“Туди – в поле! На перевиховання!” Олександр Лукашенко зробив заяву у день виборів президента Білорусі

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко вважає, що протестуючу молодь необхідно відправити в поле на трудове перевиховання. Про це він заявив у неділю, 9 серпня, після того як віддав свій голос на одній з виборчих дільниць Мінська.

За словами Лукашенка, в Білорусі різна молодь – «є і така, і сяка».

«Ось я вчора приїхав в поле, і там працюють комбайнери. Комбайнери – це професора сільського господарства, а поруч з ними або донька, 17-18-19 років, або дружина, молодий екіпаж та інше, та інше. Або просто молоді хлопці працюють. Ну такі, як пивко, як я сказав, потягують тут в Мінську. Знаєте, мені якось боляче стало за цих хлопців. Ці молоді хлопці, їм 25-30 років, подивітися на їх руки, зашкарублі такі, під нігтями вся чорнота. Я згадав, як колись працював в сільському господарстві. Вони сьогодні нам хліб прибирають! А ми тут розводимо про якусь демократію, про те, що Мороз (начальницю штабу кандидата в президенти РБ Світлану Тихановську – прим. ред.) якусь затримали, ще чогось. Туди – в поле! На перевиховання », – сказав Лукашенко.

Рекомендуємо до перегляду: Лукашенко проголосував

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button