Світ

Лукашенко зробив першу заяву після оголошення результатів виборів президента Білорусі

Олександр Лукашенко зробив першу заяву після президентських виборів в Білорусі, передає “Белта“.

“Політика одна повинна бути – люди”, – заявив Лукашенко.

 

Нагадаємо, ЦВК Білорусі вже оголосила попередні результати виборів, згідно з якими Олександр Лукашенко набрав 80,23% голосів. За Світлану Тіхановску проголосували 9,9% виборців.

При цьому напередодні, після оголошення результатів екзитполів, по всій Білорусі почалися акції протесту, під час яких відбулися криваві зіткнення з силовиками. З різних міст країни надходили повідомлення про фальсифікації.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button