Цікаві факти

Солодощі з секретом: СБУшник передавав Росії секретні дані в цукерках

У Київській області за підозрою у державній зраді затримали співробітника Служби безпеки України та колишнього військовослужбовця.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Слідчі встановили, що офіцер СБУ за завданням «кураторів» з іноземних спецслужб збирав відомості, що становлять державну таємницю, а також допомагав в проведенні підривної діяльності проти України.

Секретну інформацію він записував на електронні носії, які запаковував у цукерки. Начинені державною таємницею солодощі він передавав військовому пенсіонеру, який виконував функції «кур’єра».

Офіцера СБУ та його спільника затримали. Їм повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Суд відправив їх до СІЗО терміном на 60 діб.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Рекомендуємо до перегляду: Кравчук про Донбас

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button