Світ

Відео. “За батьку! За батьку!” У центрі Мінська розпочався мітинг на підтримку влади

У самому центрі білоруської столиці Мінська сьогодні, 16 серпня, зібралися учасники демонстрації, які мають намір висловити підтримку чинному правлячому режиму в Білорусі. Як передає  портал TUT.by, приблизно опівдні люди почали йти в сторону площі Незалежності. Більш того, відомо, що частина демонстрантів прибули автобусами – їх вивантажили поряд з будівлею Палацу культури залізничників, де їм вручили червоно-зелені прапори країни. Інші ж учасники провладного мітингу прибули поїздом з Бреста. З представниками преси готові спілкуватися далеко не всі учасник акції.

При цьому люди, з якою метою приїхали, але одна з жінок заявила, що «ніхто не змушував приїжджати». Привезені з регіонів учасники мітингу на підтримку Лукашенка постійно скандують« За батьку ». Організовані групи по 30-40 осіб продовжують підвозити до площі. Їм не проводять огляд на вході, хоча одинаків перевіряють досить ретельно », – зазначає видання.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button