Думка

Андрій Смолій: “Все по кремлівському сценарію. Лукашенко зібрав в Мінську «антимайдан»: російські прапори, колорадські стрічки, комуністичні шмати”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Все по кремлівсьму сценарію.

Лукашенко зібрав в Мінську «антимайдан»: російські прапори, колорадські стрічки, комуністичні шмати. «Спікери» кричать про «украінскій сценарій», про Майдан та руку США.

Все нагадує мітинги на півдні та сході України та в Мар‘їнівському парку в Києві на початку 2014 року.

Кремлівський сценарій запускається. Картинка для росЗМІ зроблена. Далі можна включати наступний етап.” – пише у своєму Фейсбук український політолог Андрій Смолій.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button