Світ

Лукашенко: якщо підемо на поводу у України, Литви, Польщі та Латвії – загинемо як нація

У неділю, 16 серпня, президент Білорусі Лукашенко звернувся до учасників мітингу в центрі Мінська, заявивши, що не дозволить віддати країну під зовнішнє управління.

«Литва, Латвія, Польща, і, на жаль, рідна Україна, наказують провести нам нові вибори. Якщо підемо на поводу у них, то загинемо як нація. Нам не потрібні заморські уряду, нам потрібно своє керівництво … Я ніколи не піду на злам нашої держави. Ви просили навести порядок, я його навів. Навіть коли я буду мертвим, я не дозволю віддати вам країну », – зазначив Лукашенко.

Також Лукашенко подякував народу, що той його терпить чверть століття.

«Я покликав вас сюди не для того, щоб ви мене захистили … Я не прихильник вулиць і площ … Ми зробили те, про що мріяли мільйони попередників – ми побудували суверенну, незалежну державу, час вибрав нас, і ми це зробили. Це не моя вина, що довелося покликати вас на допомогу … », – заявив Лукашенко.

Також глава Білорусі зазначив, що війська НАТО нарощують свою міць у західних кордонів.

«Кругом подивіться: танки, літаки на зльоті в 15 хвилинах від наших кордонів. І це не даремно! Натівські війська брязкають гусеницями біля наших воріт. Йде нарощування військової потужності у західних кордонів », – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, що на майдані Незалежності в Мінську люди зібралися на мітинг на підтримку чинного глави держави Олександра Лукашенка. Відзначається, що в білоруську столицю на мітинг приїхали жителі з усіх регіонів Білорусі. Як оголосили напередодні організатори заходу, воно проходить на підтримку спокою, миру і безпеки в Білорусі.

Рекомендуємо до перегляду: Участники митинга в поддержку Лукашенко скандируют «За Батьку»

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button