Світ

Прессекретарка Тихановської: “Світлана оголосить себе новою президенткою Білорусі. Наразі готується відповідна заява.”

Опозиціонерка Світлана Тихановська нині готує офіційну заяву й оголосить себе переможницею президентських виборів у Білорусі.

ЦВК Білорусі офіційно визнала перемогу чинного глави держави Олександра Лукашенка. Опозиція заявила про масштабні фальсифікації на виборах, тисячі білорусів уже тиждень виходять на вулиці з протестами. 

Про підготовку заяви Тихановської сказала її прессекретарка Анна Красуліна  в коментарі Rzeczpospolita.

“Наразі готується відповідна заява. Ми очікуємо, що Захід прийме вибір народу Білорусі й визнає перемогу Тихановської”, – сказала Красуліна.

Нагадаємо, президентські вибори в Білорусі відбулися 9 серпня. Державний екзитпол віддав перемогу Лукашенку. Тисячі невдоволених фальсифікаціями на виборах білоруси вийшли на вуличні протести. Вони тривають уже тиждень. У неділю, 16 серпня, відбувся наймасовіший мітинг за часи незалежності Білорусі – на вулиці вийшли до 200 тисяч людей.

Рекомендуємо до перегляду: Участники митинга в поддержку Лукашенко скандируют «За Батьку»

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button