Політика

Відео. “Опусти телефон!” Лукашенка довів до істерики один з робітників Мінського заводу колісних тягачів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відчитав одного з робітників Мінського заводу колісних тягачів і зажадав від нього опустити телефон, на який той знімав главу держави. 

На записі видно, як президент в оточенні охорони йде по території підприємства. При цьому один з учасників протесту крикнув: «застрелись, офіцер!».

Після цього Лукашенко підійшов до заводчанам і звернувся до одного з них із закликом «бути мужиком» і опустити телефон.

“Не хвилюйтеся! Я вас бити не буду – це не в моїх інтересах. Якщо хоч один спровокує щось тут, розберемося жорстоко. Тому будь мужиком! Вас натовп, а я – один. Опусти, опусти телефон! », – зажадав Лукашенко.

Раніше Лукашенко заявив працівникам Мінського заводу колісних тягачів, що проведення інших виборів в країні можливо тільки після вбивства глави держави в його особі.

Також президент після прибуття на Мінський завод колісних тягачів заявив, що страйкуючі працівники підприємств «погоду не роблять». За його словами, в цілому заводи працюють.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button