Світ

Відео. “Владі потрібні гроші для виплат ОМОНу.” У штабі Тихановської зaкликали нанести «економічний збиток» владі

Штаб опозиційного кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської закликає своїх прихильників нанести «економічний збиток» чинній владі шляхом страйків. Про це заявила керівник штабу Марія Мороз:

За її словами, противники режиму чинного президента Олександра Лукашенка повинні «допомогти нинішнійї владі усвідомити, що повернення назад не буде».

«Для них зрозуміла тільки мова сили і конкретного економічного збитку. Значить нам доведеться показати, що ми готові нанести його », – зазначила Мороз.

Вона додала, що владі потрібні гроші для виплат ОМОНу та організації провладних мітингів.

«Ми повинні показати їм, що не будемо оплачувати все це зі своєї кишені. Для цього ми починаємо страйк. Багато підприємств уже попередили своє керівництво про це. Час настав », – додала Мороз.

Вона додала, що не потрібно боятися звільнень, так як створений спеціальний фонд, де нужденні можуть отримати допомогу.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button